Airēšana – individuālais sporta veids, bet, lai iemācītos airēt, uz ūdens ir nepieciešama komanda ar vismaz 4 cilvēkiem. Sporta veids, kur garākā laiva pat auto fūrē neietilpst. Sporta veids, kur airu garums ir 2/3 no laivas. Sporta veids, kas izskatās viegli, bet, iekāpjot laivā, sākumā ir grūti, jo kājas ir piesietas, soliņš kustās pa sliedītēm turp un atpakaļ,  un tad vēl tie airi…… Un galu galā – tas ir vienīgais Olimpiskais sporta veids, kur sportists finiša līniju šķērso ar muguru! Vai nav aizraujoši….???!:)

Airēšana ir mūsu kluba vienojošais elements. Šis sporta veids mūs apvieno esot vienā laivā neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs, vai pieredzējis airēšanas sporta sacensību dalībnieks.

Ja iepriekš neesat airējis, mēs jūs iemācīsim, jo airēt var uzsākt jebkurā vecumā neatkarīgi no jūsu iepriekšējas pieredzes.

Kopā ikdienā trenēsimies un piedalīsimies dažādas sacensībās Latvijā un ārpus tās (Eiropas un Pasaules čempionātos/regatēs) . Iedibināsim jaunas airēšanas tradīcijas Rīgā un Latvijā!